Hakkımızda

Geoçözüm Zemin Araştırmaları ve Çözümleri İnşaat Ltd. Şti. Proje, Danışmanlık, Kontrol, Uygulama, tüm yapı gruplarını içeren alanlarda Proje Yönetimi, Geoteknik Proje, Mimari,  Statik ve Betonarme Proje çözümleri, Kontrollük, Danışmanlık ve Uygulama hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz, ayrıca geoteknik uygulamalar (iksa-istinat yapıları, zemin ıslahları), arazi deneyleri (kazık-kolon yükleme, PIT testleri, karotlu sondaj, inklonometre, load cell vb.), zemin etütleri ve her türlü inşaat uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Engin tecrübemiz ve teknik bilgimiz doğrultusunda, şartnameler ve yönetmelikler kapsamında, çevre güvenliğini koruyarak ve ekonomik şartlar göz önünde bulundurularak kaliteden ödün vermeden, fonksiyonel, estetik, güvenli, kullanışlı, anlaşılır, hedeflerine ulaşmış, işveren talepleri karşılanmış, uygulanabilir ve zamanında teslim edilmiş projelerde çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda işveren memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden, ekonomik ve güvenilir çözümler üreterek kendi marka değerini oluşturan, öncelikle tercih edilen bir firma olmaktır.